پرسش و پاسخ رایج

 

تکنولوژی کاشی آنتی باکتریال چیست؟

ویژگی آنتی باکتریال کاشی SNM یک عملیات پرداخت سطحی نیست. چراکه خاصیت آنتی باکتریال در داخل لعاب کاشی وجود دارد. در حقیقت با وارد کردن مواد ضد میکروب بر پایه تیتانیوم دی اکساید در لعاب کاشی، می توان از رشد انواع باکتری، میکروب و ویروس ها در سطح کاشی جلوگیری و درنتیجه محیطی پاک و بهداشتی ایجاد نمود.

 

آیا سطح آنتی باکتریال کاشی و سرامیک دائمی است؟

بله کاملا. با توجه به اعمال مواد ضد میکروب در لعاب کاشی و سرامیک در دماهای بسیار بالای 1000 درجه سانتیگراد، به هیچ عنوان با سایش، اصطکاک و خوردگی از بین نمی رود و عمری دائمی به کاشی و سرامیک می بخشد.

 

 آیا امکان انتخاب سایز، طرح، رنگ و جنس دلخواه برای کاشی وجود دارد؟

بله.

 

 آیا خاصیت آنتی باکتریال کاشی و سرامیک همیشگی می باشد؟

بله. کاشی آنتی باکتریال آرمان مواد صبا، یک حفاظت 24 ساعته در طول شب و روز ارائه می دهد و الزاما هیچ نیازی به نور خورشید و یا نور UV نداشته و در تاریکی نیز فعال می باشد.

 

آیا امکان اعمال خاصیت آنتی باکتریال در هر کاشی و سرامیک از قبل خریداری شده توسط مشتری وجود دارد؟

بله. تکنولوژی برتر شرکت مهندسی آرمان مواد صبا این امکان را به مشتری می دهد تا بتواند در یک فرآیند ثانویه یک لعاب انتی باکتریال شفاف بر روی کاشی مشتری در دماهای بالای 1000 درجه سانتیگراد ایجاد نماید.

 

کاشی انتی باکتریال در مقابل کدام میکروارگانیسم ها فعال می باشد؟

کاشی انتی باکتریال آرمان مواد صبا در مقابل محدوده وسیعی از باکتری های گرم منفی و گرم مثبت نظیر اشرشیا کلی، استافیلوکوس و ... فعال می باشد.

 

در صورت ریختن ماده شیمیایی و حتی اسیدی بر روی کاشی انتی باکتریال ارمان مواد صبا چه اتفاقی می افتد؟

نتایج آزمایشگاهی و عملی نشان داد که کاشی آنتی باکتریال آرمان مواد صبا مانند کاشی و سرامیک معمولی دارای مقاوت شیمیایی در برابر اسید ها و باز ها و مواد شوینده و ضد عفونی کننده را دارا بوده و خاصیت خود را از دست نمی دهد.

 

  آیا کاشی آنتی باکتریال آرمان ماود صبا نیاز به زمان برای شروع فعالیت دارد؟

خیر. فعالیت آنتی باکتریال کاشی به صورت پیوسته بوده و در صورت تماس باکتری با سطح کاشی به سرعت شروع به تجزیه باکتری کرده و اجازه رشد و تکثیر به میکروارگانیسم را نمی دهد.

 

  مهمترین مزیت کاشی آنتی باکتریال آرمان مواد صبا چیست؟

با به کارگیری از کاشی آنتی باکتریال، از انتشار و بیماری زایی باکتری ها ممانعت به عمل آورده و به این ترتیب علاوه بر پیشگیری از شیوع بیماری ها، در هزینه های درمان نیز صرفه جویی می شود. همچین در مقابل بسیاری میکروارگانیسم های زنده نظیر باکتری ها، میکروب ها، ویروس ها و قارچ ها فعال باشد. از طرفی کاشی آنتی باکتریال با فعالیت مستمر خود، عدم نیاز به مواد شوینده و ضد عفونی اضافی در محیط را به حداقل ممکن می رساند.

 

 آیا نصب کاشی آنتی باکتریال مشابه محصولات رایج بازار می باشد؟

بله.

 

 ایا کاشی آنتی باکتریال از نظر سلامتی ایمن می باشد؟

بله. تکنولوژی استفاده شده در کاشی آنتی باکتریال کاملا بی خطر، سبز و سازگار با محیط زیست می باشد و مطابق با بسیاری محصولات و استاندارد های کشور های اروپایی و آمریکا و استاندادر ملی ایران می باشد. همچنین تکنولوژی به کار رفته می تواند در بسیاری محصولات دیگر نظیر خمیر دندان ها، فیلتر های آب خانگی و لوازم پزشکی وجود دارد

 

 کاشی آنتی باکتریال آیا توانایی ضد باکتری کردن هوای اطراف خود را نیز دارد؟

بله. کاشی آنتی باکتریال آرمان مواد صبا می تواند در صورت تماس عوامل الوده کننده موجود در هوای محیط اطراف خود را در صورت تماس با سطح کاشی در اثر جابجایی هوا، اقدام به تجزیه عوامل آلوده کننده مانند باکتری ها میکروب ها ویروس ها و بسیاری عوامل آلوده کننده ی محیط نماید.